Haberler & Duyurular

Sayfa 1 - 111  > >>

19-09-2018
Gaziler Günü tebrik mesajı.
18-09-2018
Süper Lig maç yayınları Lokalimizde.
07-09-2018
Fikstür çekildi.
05-09-2018
Hüseyin Kurt
03-09-2018
Hazırlık maçı oynandı.
02-09-2018
İpsala Spor - Osmanlı Spor
30-08-2018
30 Ağustos Zafer Bayramı.
CMS - 1.10.2 - Casa Pilote
 

Fikstür

 

 

SÜPER AMATÖR LİG 2 DEVRE  FİKSTÜRÜ

                                                            2 Devre  1  Hafta                                                                  2 Devre 2 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

21-01

Saraçhane1

15.45

 

Saraçhane

0

Osmanlı

 

28-01

Havsa

14.00

 

Havsa bir

3

  0H 

Çarşı

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 1 

Keşan 1959

 

 

Keşan ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

5

Saraçhane

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

    3 H 

Yıldırım

 

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

0

Tunca

 

Saraçhane2

14.00

 

Çarşı

0

    3 H 

Karlıova

 

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

5

18 Kasım

 

Saraçhane1

13.30

 

Tunca

5

Havsa

 

 

İbrahim Acar

14.00

 

Yıldırım

 1 

1

İpsala

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

1

Y imaret

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

2

Anafartalar

                                                       2 Devre 3 Hafta                                                                         2 Devre 4 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

04-02

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

Keşan 1959

 

11-02

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

Saraçhane

 

Saraçhane1

13.00

 

Saraçhane

Yıldırım

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Tunca

 0H

Çarşı

 

Saraçhane1

15.15

 

Çarşı

 0 

   3 H 

Y imaret

 

 

İbrahim Acar

14.00

 

Yıldırım

Osmanlı

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 0

2

Karlıova

 

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

 3

 2

18 Kasım

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

Havsa bir

 

 

Havsa

15.00

 

Havsa bir

 2

İpsala

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

0

Tunca

 

 

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

 0

Anafartalar

                                                     2 Devre 5 Hafta                                                                                                                      2 Devre 6 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

18-02

İbrahim Acar 

14.00

 

Yıldırım

 2

Keşan 1959

 

25-02

Y imaret

14.00

 

Y İmaret

Saraçhane

 

Saraçhane1

15.30

 

Saraçhane

Havsa

 

 

Havsa

14.00

 

Havsa birlik

 1

Osmanlı

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

 3

Tunca

 

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

Keşan1959

 

İpsala

14.00

 

İpsala

Y imaret

 

 

Saraçhane1

13.00

 

Çarşı

 3H

18 kasım

 

Keşan sen

15.15

 

Anafartalar

0H 

Çarşı

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Tunca

 3

İpsala

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

Karlıova

 

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

 7

Yıldırım

                                                     2 Devre 7 Hafta                                                                           2 Devre 8 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

04-03

İbrahim Acar

14.00

 

Yıldırım

 1

1

Karlıova

 

11-03

Saraçhane1

13.00

 

Çarşı

3H 

Saraçhane

 

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

Havsa bir

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Tunca

3

 1 

Osmanlı

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

0

Y imaret

 

 

Havsa

15.00

 

Havsa

 2 

1

Yıldırım

 

Saraçhane 1

15.00

 

Saraçhane

2

Tunca

 

 

Uzunköprü

14.00

 

18 kasım

 0 

 9 

İpsala

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 0H

Çarşı

 

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

 0

 3

Keşan 1959

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

 3

Anafartalar

 

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

 5

 2

Karlıova

                                                     2 Devre 9 Hafta                                                                         2 Devre 10 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

18-03

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

Havsa Bir

 

25-03

İpsala

14.00

 

İpsala

Saraçhane

 

İbrahim Acar

14.00

 

Yıldırım

Y imaret

 

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

 0 

3H 

Osmanlı

 

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan1959

Tunca

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Çarşı

 0

3H 

Keşan 1959

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 0H

Çarşı

 

 

Saraçhane1

13.00

 

Tunca

 5

Yıldırım

 

Saraçhane 1

15.00

 

Saraçhane

 0H 

18 Kasım

 

 

Y imaret

14.00

 

Y İmaret

 4

Karlıova

 

İpsala

14.00

 

İpsala

4

Anafartalar

 

 

Keşan  sen

14.00

 

Anafartalar

 4

 0

Havsa bir

                                                 

    2 Devre 11  Hafta                                                                                                             

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

01-04

Havsa

14.00

 

Havsa

Y imaret

 

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

0

Tunca

 

 

İ ACAR

14.00

 

Yıldırım

3

0H 

Çarşı

 

 

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

3

0H 

18 Kasım

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 6 

İpsala

 

 

Saraçhane1

14.00

 

Saraçhane

5

1

Anafartalar

 

   NOT : HAFTALIK PROGRAMIN TAKİP EDİLMESİ RİCA OLUNUR. TERTİP KOMİTESİ MÜSABAKALARIN TARİH, SAAT VE YERLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR

  Sonraki sayfa: İletişim