Haberler & Duyurular

Sayfa 1 - 103  > >>

12-11-2017
Maç sonucu
09-11-2017
10 Kasım
08-11-2017
Maç Tarih, Yer ve Saati.
06-11-2017
Maç Sonucu.
02-11-2017
Maç Tarih, yeri ve saati.
28-10-2017
Bayram Mesajı.
CMS - 1.10.2 - Casa Pilote
 

Fikstür

2017-2018 FUTBOL SEZONU

SÜPER AMATÖR LİG FİKSTÜRÜ

                                                              1 Devre  1  Hafta                                                                                    1 Devre 2 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

15-10

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

0

Saraçhane

 

22-10

Saraçhane1

13.00

 

Çarşı

Havsa bir

 

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

0

İpsala

 

 

Saraçhane1

15.30

 

Saraçhane

Keşan 1959

 

İbrahim  Acar

14.00

 

Yıldırım

18 Kasım

 

 

Saraçhane2

14.00

 

Tunca

Y imaret

 

Zafer Tangör

14.00

 

Karlıova

Çarşı

 

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

Karlıova

 

Havsa

14.00

 

Havsa bir

Tunca

 

 

İpsala

14.00

 

İpsala

Yıldırım

 

Yeniimaret

14.00

 

Y imaret

Anafartalar

 

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

Osmanlı

                                    1 Devre 3 Hafta                                                                                                                  1 Devre 4 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

29-10

Keşan ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

1

Osmanlı

 

05-11

Saraçhane1

13.00

 

Çarşı

0

Tunca

 

İbrahim  Acar

14.00

 

Yıldırım

1

Saraçhane

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Saraçhane

Karlıova

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

İpsala

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

  0

Yıldırım

 

Havsa

14.00

 

Havsa bir

18 Kasım

 

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

3

Y imaret

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

Çarşı

 

 

İpsala

14.00

 

İpsala

Havsa bir

 

Saraçhane1

14.00

 

Tunca

Anafartalar

 

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

1

Keşan 1959

                                  1 Devre 5 Hafta                                                                                                                   1 Devre 6 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

12-11

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

Yıldırım

 

19-11

Saraçhane1

15.30

 

Saraçhane

 

 

Y İmaret

 

Havsa

15.00

 

Havsa  bir

Saraçhane

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 

 

Havsa birlik

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

İpsala

 

 

Keşan ÇİM

14.00

 

Keşan1959

 

 

Karlıova

 

Saraçhane1

13.00

 

Tunca

18 Kasım

 

 

Uzunköprü

14.00

 

18 kasım

 

 

Çarşı

 

Saraçhane1

15.30

 

Çarşı

 2

Anafartalar

 

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 

 

Tunca

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

Osmanlı

 

 

İ brahim Acar

14.00

 

Yıldırım

 

 

Anafartalar

                                  1 Devre 7 Hafta                                                                                                                   1 Devre 8 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

26-11

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

 

 

Yıldırım

 

03-12

Saraçhane1

15.30

 

Saraçhane

 

 

Çarşı

 

Havsa

14.00

 

Havsa bir

 

 

Keşan 1959

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 

 

Tunca

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

 

 

Osmanlı

 

 

İbrahim Acar

14.00

 

Yıldırım

 

 

Havsa

 

Saraçhane1

12.00

 

Tunca

 

 

Saraçhane

 

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 

 

18 kasım

 

Saraçhane1

14.15

 

Çarşı

 

 

İpsala

 

 

Keşan ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

 

 

Y imaret

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

 

 

18 Kasım

 

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

 

 

Anafartalar

                             1 Devre 9 Hafta                                                                                                                   1 Devre 10 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

10-12

Havsa

14.00

 

Havsa Bir

 

 

Karlıova

 

17-12

İbrahim Acar

13.00

 

Yıldırım

 

 

Tunca

 

Y İmaret

14.00

 

Y imaret

 

 

Yıldırım

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Saraçhane

 

 

İpsala

 

Saraçhane1

16.30

 

Çarşı

 

 

Osmanlı

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 

 

18 Kasım

 

Saraçhane1

14.15

 

Tunca

 

 

Keşan1959

 

 

Keşan  ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

 

 

Çarşı

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

 

 

Saraçhane

 

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

 

 

Y İmaret

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

 

 

İpsala

 

 

Havsa

14.00

 

Havsa bir

 

 

Anafartalar

                           1 Devre11  Hafta                                                      

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

24-12

Y imaret

14.00

 

Y imaret

 

 

Havsa

 

 

Saraçhane1

13.00

 

Çarşı

 

 

Yıldırım

 

 

Saraçhane1

15.15

 

Tunca

 

 

Karlıova

 

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

 

 

Keşan 1959

 

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 

 

Osmanlı

 

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

 

 

Saraçhane

 

                                     

 

SÜPER AMATÖR LİG 2 DEVRE  FİKSTÜRÜ

                                                            2 Devre  1  Hafta                                                                                                        2 Devre 2 Hafta

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

21-01

Saraçhane1

15.45

 

Saraçhane

 

 

Osmanlı

 

28-01

Havsa

14.00

 

Havsa bir

 

 

Çarşı

 

İpsala

14.00

 

İpsala

 

 

Keşan 1959

 

 

Keşan ÇİM

14.00

 

Keşan 1959

 

 

Saraçhane

 

Uzunköprü

14.00

 

18 Kasım

 

 

Yıldırım

 

 

Y imaret

14.00

 

Y imaret

 

 

Tunca

 

Saraçhane2

14.00

 

Çarşı

 

 

Karlıova

 

 

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

 

 

18 Kasım

 

Saraçhane1

13.30

 

Tunca

 

 

Havsa

 

 

İbrahim Acar

14.00

 

Yıldırım

 

 

İpsala

 

Keşan sen

14.00

 

Anafartalar

 

 

Y imaret

 

 

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 

 

Anafartalar

                                                       2 Devre 3 Hafta                                                                                                                  2 Devre 4 Hafta

<td valign="t

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 takım

 

Tarih

Saha

Saat

G

1 Takım

S

S

2 Takım

04-02

Osmanlı

14.00

 

Osmanlı

 

 

Keşan 1959

 

11-02

Zafer tangör

14.00

 

Karlıova

 

 

Saraçhane

 

Saraçhane1

13.00

 

Saraçhane

 

 

Yıldırım

 

 

  Sonraki sayfa: İletişim