Haberler & Duyurular

Sayfa 1 - 142  > >>

22-06-2022
Final ve 3'lük maçları Tarih ve Saatleri
19-06-2022
Babalar Günü Tebriği.
16-06-2022
Eşleşmeler belirlendi.
14-06-2022
Fikstür ve Maç Sonuçları
11-06-2022
Turnuva Fikstür ve Maç Sonuçları
11-06-2022
Puan Durumu
11-06-2022
Puan Durumu
CMS - 1.10.2 - Casa Pilote
 

Ana Sayfa

11-06-2022

Fikstür ve Maç Sonuçları


Turnuva Fikstür ve Maç Sonuçları
Kategori: Haberler
Gönderen: huseyinseren

TARİH

SAAT

MÜSABAKALAR

16.05.2022

21:00-22:00

Esetçe Ekunsan

13 - 7

Karpuzlu Sezer Market

 

22:00-23:00

Reel Esetçe

2 - 1

Ata Balıkçılık Karpuzlu

17.05.2022

21:00-22:00

61 Eren Bülbül

3 - 8

Babaküstü Gençliği

 

22:00-23:00

Aliço Coşkun Kasap

13 - 2

Bağ İnşaat

19.05.2022

21:00-22:00

Ters Lale Herbalife

2 - 5

Paşaköy Spor

 

22:00-23:00

ADD İpsala

2 - 14

Bayır Münih

20.05.2022

21:00-22:00

Esetçe Ekunsan

14 - 2

61 Eren Bülbül

 

22:00-23:00

Reel Esetçe

0 - 3

Aliço Coşkun Kasap

23.05.2022

21:00-22:00

Karpuzlu Sezer Market

4 - 3

Babaküstü Gençliği

 

22:00-23:00

Ata Balıkçılık Karpuzlu

7 - 2

Bağ İnşaat

24.05.2022

21:00-22:00

61 Eren Bülbül

2 – 5

Ters Lale Herbalife

 

22:00-23:00

Aliço Coşkun Kasap

13 - 1

ADD İpsala

26.05.2022

21:00-22:00

Esetçe Ekunsan

11 - 9

Paşaköy Spor

 

22:00-23:00

Reel Esetçe

14 - 1

Bayır Münih

27.05.2022

21:00-22:00

Karpuzlu Sezer Market

2 - 11

61 Eren Bülbül

 

22:00-23:00

Ata Balıkçılık Karpuzlu

2 - 4

Aliço Coşkun Kasap

30.05.2022

21:00-22:00

Esetçe Ekunsan

13 - 3

Ters Lale Herbalife

 

22:00-23:00

Reel Esetçe

3 – 0 H

ADD İpsala

31.05.2022

21:00-22:00

Karpuzlu Sezer Market

6 - 2

Paşaköy Spor

 

22:00-23:00

Ata Balıkçılık Karpuzlu

8 – 1

Bayır Münih

02.06.2022

21:00-22:00

Esetçe Ekunsan

6 - 3

Babaküstü Gençliği

 

22:00-23:00

Reel Esetçe

14 - 2

Bağ İnşaat

03.06.2022

21:00-22:00

Paşaköy Spor

3 - 10

61 Eren Bülbül

 

22:00-23:00

Aliço Coşkun Kasap

11 - 4

Bayır Münih

06.06.2022

21:00-22:00

Karpuzlu Sezer Market

5 – 2

Ters Lale Herbalife

 

22:00-23:00

Ata Balıkçılık Karpuzlu

3 – 0 H

ADD İpsala

07.06.2022

21:00-22:00

Babaküstü Gençliği

6 - 3

Paşaköy Spor

 

22:00-23:00

Bağ İnşaat

3 - 6

Bayır Münih

10.06.2022

21:00-22:00

Babaküstü Gençliği

5 - 5

Ters Lale Herbalife

 

22:00-23:00

Bağ İnşaat

3 – 0 H

ADD İpsala

 

 

  Sonraki sayfa: Tarihçe